DUYURULAR

ÜCRETLERİMİZ ZAMLANMIŞTIR.
GÜVENLİ SERVİSÇİLİK
VELİLERE DUYURU
DOMUZ GRİBİNE ÖNLEM
YENİ SİTEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ


Duyuruların tamamını görmek için tıklayınız...

ONLİNE KAYIT

  Ön Kayıt Formu

  Görüş ve Önerileriniz

ANKET
Hizmetlerimizi nasıl buluyorsunuz?

Çok İyi

İyi

Normal

Kötü

Çok Kötü

Kültür Mah. Vali Fahribey Cad. No:82/A

(vİLAYET dÜĞÜN sALONU aLTI)  elazığ

 

TEL: (0424) 233 56 56

TEL: (0424) 233 45 65

E Mail: caydaciratur@hotmail.com

 Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi, Elazığ Öğrenci Servisleri, Çayda Çıra Öğrenci Servisleri, Öğrenci Servisi,

HİZMET POLİTİKAMIZ

  

Öğrenci taşımacılığı hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak , lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

   Vizyonumuz ; Öğrenci taşımacılığında müşterilerin ilk tercihi olmaktır.


   
Misyonumuz ; Doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz öğrenci taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu ve dakik yaparak lider olmaktır.

ÖĞRENCİ SERVİSİ

   Çayda Çıra Öğrenci Servisleri Öğrenci taşımacılığı hizmetinde sizlerin emaneti, dünyadaki en önemli varlığımız olan çocuklarımızı taşıdığının bilincindedir.   

    Öğrenci servisi hizmeti verdiğimiz çocuklarımızın bizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bunu çalışan personelimize en iyi biçimde benimsetmekteyiz.

   Çocuklarımıza öğrenci taşımacılığı hizmeti verirken asıl amacımız; evden okula, okuldan eve ulaşımlarını sağlarken en kısa güzergahı kullanarak çocuklarımızın servis araçlarında çok zaman geçirmelerini önlemektir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

  

Sunduğumuz hizmetlerin, kalite standartlarını ve performanslarını sürekli yükseltirken, maliyetlerini düşürmek, birincil hedefimizdir. Bunu gerçekleştirirken, insani değerlere, çevre ve hukuk kurallarına saygılı olmak, müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetinin de teminatıdır.

    Şirket güvenilirliğimizin artarak devamı için, yapılan her iş, objektif kriterlere göre sürekli ölçülmekte, elde edilen sonuçlara göre geliştirilmekte, hatta olabilecek sorunlar önceden tespit edilerek gerekli önlemler alınmaktadır.

TANITIM FİLMLERİMİZ

Firmamıza ait tanıtım filmlerimizi izlemek için lütfen tıklayın...

       

 

 

Ana Sayfa | Firmamız | Araçlar | Sürücüler | Okullar | İletişim

Yönetici